Про нас. Ми виготовляємо дублікати автомобільних знаків на власному обладнанні в центрі Вінниці. Сертифіковане виробництво, яке працює понад 10 років. Наші знаки відповідають державним вимогам, виконані з урахуванням всіх норм законодавства України. При виготовленні використовується європейське обладнання та якісні матеріали.

Асортимент: всі види авто знаків, старого і нового зразка, представлені в каталозі: стандартні авто знаки 1979, 1997, 2004, 2015 років; транзитні знаки (червоні). Американський / Японський / Арабська формат — більш "квадратна" форма. Євро знаки — "евробляхі" Польщі, Німеччини, Чехії, Словаччини, Литви, Латвії, Угорщини, Молдавії та інших країн Євросоюзу. Знаки на мотоцикли, мопеди, мото-техніку. Знаки для вантажних автомобілів, причепів і спецтехніки. Іменні та сувенірні авто знаки. "Зелені" знаки на електро автомобілі і електротранспорт.

Ми знаходимося в центрі Вінниці — готель "Південний Буг" кабінет № 104. Транспортна розв'язка вул.Київська, Брацлавська, поруч з фонтаном "Рошен".

Приїжджайте до нас — замовляйте потрібний Вам знак і за 1 хвилину він буде виготовлений і відданий Вам! Перед тим як приїхати — зателефонуйте.

... Або дублікати знаків приїдуть до Вас — в будь-яку точку Вінницькій області, службою кур'єрської доставки або "передамо автобусом".

Для оформлення замовлення потрібно надати документ, що засвідчує Вашу особу: права (паспорт або військовий квиток) та техпаспорт на автомобіль (при зустрічі в офісі або вишліть фото на електронну пошту / Viber)

Коли необхідний дублікат авто знака?

• Автомобільні номери піддалися корозії і постаріли, а цифри стерлися. Відновленню такий номерний знак вже не підлягає.

• Викривлення або пошкодження. Виникають проблеми на дорогах — згідно зі статтею 121 частина 6 адмін кодексу України - "Керування транспортним засобом з брудним або нечитабельним номером з відстані в 20 метрів (дана цифра чітко вказана в адміністративному кодексі) передбачає накладення штрафу.

• Втрачено або вкрадені.

Як "робиться" дублікат автознака

Береться алюмінієва табличка потрібного розміру, з нанесеною світловідбиваючої стрічкою і захисними голограмами. На ній під пресом видавлюються необхідні цифри і букви. На завершення, знак, забарвлюється за допомогою термотрансферного плівки гарячої друку.

Ми відповідаємо за якість кожного знака, виготовленого нами і даємо 2 роки гарантії.

Наважуєтеся замінити старий знак?

Заявляти в автоінспекцію, проходити черзі, писати заяви і втрачати час — немає потреби. Це право громадянина, а не обов'язок. Наша продукція сертифікована, відповідають всім ДСТУ (ГОСТ) і специфікаціям. У нас немає черг, бюрократії, тяганини.


Залишилися питання?

Зателефонуйте — розповімо і проконсультуємо з усіх питань!

  

Наші роботи:


створення сайту