Як зробити замовлення. Оплата і доставка

Зробити замовлення просто!

1. Виберіть варіант номерного знака, дублікати якого потрібно зробити.

2. Надішліть заявку або зв'яжіться з нами: зателефонуйте +38(068)828-25-25+38(063)286-25-25+38(067)430-59-21  або напишіть (розділ "контакти")

3. Менеджер відповість на всі питання і поставить замовлення в виготовлення. Для оформлення замовлень потрібно надати документи, що засвідчують Вашу особу і техпаспорт.

4. Приїжджаєте — забираєте номерні знаки або Ми відправимо їх Вам службою кур'єрської доставки (або автобусом по області)

Про документи: для оформлення замовлень потрібно надати документи, що засвідчують Вашу особу і техпаспорт. Їх можна відправити на email, viber або показати, коли будете забирати номерні знаки.

Доставка — готові номера можна забрати у нас в офісі або відправимо службою доставки, наприклад "Нова Пошта", яка забезпечує швидку доставку по території всієї Вінницької області. Так само по Вінницькій області можна відправити автобусами або будь-які інші варіанти, зручні Вам.

Оплата обговорюємо при прийомі замовлення.


Задавайте питання якщо потрібно уточнити деталі виконання моделі або інші нюанси. На сторінці кожної позиції є кнопка "Замовити" - все заявки проходять обробку менеджером і підтвердження по телефону або email, який Ви вказали при заповненні форми. Зазвичай по телефону всі питання вирішуються швидше.


P.S. І про довіру ...
Нам можна довіряти! Ми працюємо більше 10 років, сайт ZNAK.vn.ua в мережі Інтернет з 2009 року, отримуючи оцінки подяки та рекомендації.

Наші роботи:


створення сайту